NinjaFikir Farkı İle

SEO Danışmanlığı

En kaliteli seo-hizmeti ninjafikirde!

Belirlediğiniz terimlerde arama sonuçlarında ilk sıralarda yer aldığınız web siteleri.

seo uzmanı
Fiyat Teklifi Alın

Doğru Strateji, Ulaşılabilir Hedefler

seo-hizmeti için en kaliteli adres NİNJAFİKİR

Stratejik ve arama hacmi yüksek anahtar kelimelerde üst sıralarda yer almak marka bilinirliğinize katkı sağlar ve yeni potansiyel müşteriler için güvenilirliğinizi arttırır.

seo hizmeti E Ticaret Sitesi hizmetlerimiz grafik tasarım logo tasarım web tasarım

Ücretsiz Danışma Hattı

Bizi arayın ve sektörünüz ile ilgili deneyimlerimiz hakkında fikir alın!

Hemen Ara!
0850 308 35 80

SEO Danışmanlık Paketleri

Yeşil Kuşak

3500₺/Ay2499₺/Ay
 • 1 Anahtar Kelime
 • Düşük Rekabet İçin İdeal
 • SEO Uyumlu İçerik
 • Periyodik SEO Raporu

Mavi Kuşak

5000₺/Ay3599₺/Ay
 • 3 Anahtar Kelime
 • Orta Düzey Rekabet İçin İdeal
 • SEO Uyumlu İçerik
 • Periyodik SEO Raporu
 • Backlink Çalışması

Siyah Kuşak

6500₺/Ay4799₺/Ay
 • 5 Anahtar Kelime
 • Yüksek Rekabet İçin İdeal
 • SEO Uyumlu İçerik
 • Periyodik SEO Raporu
 • Backlink Çalışması
 • SEO Uyumlu Özgün Makale Üretimi

Özgün İçerik Desteği

SEO’nun olmazsa olmazı: Kaliteli içerik desteği ile Web sitenize internet dünyasında prestij katacak çalışmalar yapıyoruz!

seo hizmeti, seo ayarları için bize ulaşın./p>

e ticaret sitesi e ticaret sitesi kurmak e ticaret sitesi kurma e ticaret paketleri wordpress e ticaret hazır e ticaret sitesi alışveriş sitesi kurmak online satış sitesi kurmak wix e ticaret satış sitesi kurma e ticaret sitesi kurma maliyeti e ticaret sitesi tasarımı e ticaret sitesi fiyat internet satış sitesi kurmak e ticaret web tasarım e ticaret web sitesi hazır e ticaret paketleri e ticaret web sitesi fiyatları e ticaret sitesi maliyeti

Anahtar Kelime Analizi

En verimli anahtar kelimelerde kalıcı yükselme hedefliyor sadece şimdiyi değil web sitenizin geleceğini de düşünüyoruz!

e ticaret sitesi

Merak Edilenler

Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmesi için gerçekleştirilen çalışmalardır.

Elbette bu da her zaman bir seçenek. Yeterli araştırma ve tecrübe ile iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu alanda uzman bir danışman veya ekiple de çalışmayı tercih edebilirsiniz.

NinjaFikir ekibi olarak arama motorlarını aldatmaya yönelik her türlü işlemin hem etik olmadığına hem de er ya da geç arama motorları tarafından fark edilip olumsuz etki yapacağına inanıyoruz.
Arama motorlarının belirlediği standartlara uygun, kullanıcılara faydalı bir web sitesi ve içerikler oluşturmanın SEO’da başarının temeli olduğunu düşünüyoruz.
SEO’yu bir tür yarış olarak düşünürsek, rakiplerinizin durumuna bağlı diyebiliriz. Örneğin siz iyi bir sıralama elde ettikten sonra içerik üretmeyi bırakır iseniz ve rakipleriniz de kullanıcılara faydalı içerikler üretirse arama motorları sizin web siteniz yerine rakibinizin sitesinin daha üst sıralarda olması gerektiğini düşünebilir.
Öte yandan; kalıcılıkla ilgili bir endişe de şudur; kısa sürede sonuç almaya yönelik, arama motorunu aldatıcı çalışmalar ile iyi bir sıralama elde edildi ise ve arama motoru bunu bir süre fark ederse sıralamayı düşürebilir hatta sonuçlardan web sitesini çıkartabilir.
NinjaFikir ekini olarak arama motoru yönergelerine aykırı, aldatıcı ve etik dışı çalışmaları kesinlikle onaylamadığımız ve yapmadığımız için bu tür bir sorunla karşılaşmazsınız. Elde ettiğiniz sıralama gerçekten web sitenizin hak ettiği sıralamadır. Sitenizin sıralaması gerileyecek ise bunun nedeni rakiplerinizin yaptığı başarılı hamlelerdir.
Kalıcı sonuçlar için; uzun ömürlü çalışmayı tercih edebilirsiniz veya çalışmayı sonlandırsanız bile belirtmiş olduğumuz önerileri takip ederseniz sıralamanızı uzun süre koruyabilirsiniz.

Arama motorlarında üst sıraya çıkmanın maalesef kesin bir formülü yok. Denenmiş ve başarıya ulaşmış yöntemler, tecrübe ve arama motorlarının belirtmiş olduğu yönergeler var. İyi bir çalışma çıkarınca iyi bir sonuç beklersiniz fakat bunun garantisi olamaz.
En nihayetinde sizin çalışmanızı değerlendirecek olan kurallarını kimsenin tam olarak bilemediği bir sistemdir. Buna ek olarak rakiplerin de hangi ölçekte çalışmalar yaptığını bilemeyiz. Bu kadar çok değişkenin olduğu bir alanda garanti vermenin son derece riskli olduğunu düşünüyoruz.
Elbette bunun üzerine paranızı riske attığınızı düşünebilirsiniz. Hayır, kayda değer sonuçlar alamazsanız hem sizi hem de bizi mağdur etmeyecek iade prosedürlerimizi uyguluyoruz.

Bu sorunun cevabı sektörünüz, ziyaretçi sayınız, anahtar kelimenizdeki rekabet düzeyi gibi birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Ortalama 6 ay içinde sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Maalesef; SEO’da sonuçlar (çoğunlukla) çok kısa sürede gözlemlenmez.

google reklam verme

Ücretsiz Randevu Formu

İhtiyaçlarınız için bir uzmandan ücretsiz danışmanlık desteği alın.

“Deneyim, doğru bir strateji minimal bütçeler ve yüksek karlılık getiren en önemli kriterdir.”

Diğer sitelerimiz : INNOVIZ

Hızlı Başvuru

Ücretsiz Randevu Alın
Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Form gönderilirken bir hata oluştu.